Witamy w nowym roku szkolny!

Jak co roku witamy Was w nowym roku szkolnym,  w Warsaw Montessori Family!

Jesteśmy zaszczyceni, że w nadchodzącym roku szkolnym, będziemy znowu wspólnie pracować i uczestniczyć w edukacji Twojego dziecka. Jesteśmy wyjątkową społecznością wychowawców, rodziców i uczniów Montessori, zgromadzoną wokół filozofii dr Marii Montessori. WMF to społeczność, która obejmuje wszystkich uczniów w przekonaniu, że wszystkie dzieci wnoszą swój wkład w świat w szczególny sposób.

Jest wiele czynników, które sprawiają, że nasze szkoły są wyjątkowymi szkołami. Jesteśmy interaktywną społecznością, która ceni sobie głos i wkład każdego, a wkład jest ogromny! Nasza szkoła dosłownie rozkwitła dzięki zaangażowanemu personelowi i utalentowanym uczniom. Dziękujemy za bycie aktywnymi członkami tej społeczności. Podejmowanie decyzji w naszej społeczności jest procesem, który rozpoczyna się w bardzo młodym wieku i opiera się na szacunku dla jednostki, a także na potrzebach społeczności jako całości. Jest dla nas bardzo ważne, aby każdy miał głos.

Nasi studenci rozwijają się dzięki zaangażowaniu, szkoleniu zawodowemu i doświadczeniu naszego wybitnego personelu, który podziela tę samą wizję i cele. Przede wszystkim należy zapewnić bezpieczne środowisko umożliwiające zdobywanie wiedzy, bogate w możliwości dla każdego ucznia, aby uczeń mógł zrealizować swój wyjątkowy potencjał i uczyć się zgodnie z własnym stylem. Uważamy, że każde dziecko ma dar i naszym obowiązkiem, a także przywilejem, jest odkrycie go, aby uczeń mógł go dalej rozwijać. W rezultacie staramy się, aby każdy uczeń poczuł się bezpiecznie wiedząc jakie ma mocne strony, jakie słabościach. Wiedział czego potrzeba, aby odnieść dziś sukces, oraz zapewnieniu, że może ofiarować światu.

Dziękujemy, że po raz kolejny, w nowym roku szkolnym 2019/2020 dołączycie do naszej Warsaw Montessori Family.