Biała Szkoła 2019

Co roku uczniowie i nauczyciele naszej szkoły spędzają razem tydzień w górach. Biała szkoła stanowi dla uczniów doskonałą okazję do rozwinięcia umiejętności jazdy na nartach, czy snowboardzie. Nasi uczniowie rywalizują również co roku w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich Szkół Niepublicznych.

Obóz zimowy nie tylko pozwala uczniom poprawić swoją formę fizyczną, ale niesie za sobą również  ogromne korzyści zdrowotne wynikające z spędzania czasu na świeżym powietrzu. Uprawianie sportów zimowych jest dla uczniów nie tylko ekscytujące ale również daje im ogromne poczucie spełnienia. Umiejętność uczenia się czegoś nowego, zdobywania pewności siebie pomoże im również w innych aspektach życia. Spędzając wspólnie czas nasi uczniowie powiększają grono znajomych i rozwijają umiejętności społeczne.

Jest to dla nich wspaniała okazja, by nawiązać nowe znajomości i wspólnie spędzić czas, by cieszyć się wspólnie zimą.

NASZE PLACÓWKI

 • Grupy Maluszkowe
  wiek: 12m - 2,5

  • Montessori Toddler School
   ul. Tatrzańska 5a,
   00-742 Warszawa
   www
  • Montessori Toddler School
   ul. Badowska 19,
   00-752 Warszawa
   www
 • PRZEDSZKOLA
  wiek: 2,5 – 5/6

  • Casa dei Bambini Warsaw Montessori
   ul. Badowska 19,
   00-752 Warszawa
   www
  • Casa dei Bambini Izabelin
   ul. Szkolna 16,
   05-080 Izabelin
   www
 • SZKOŁY
  wiek: 5/6 – 18

  • Warsaw Montessori School
   ul. Szwoleżerów 4,
   00-464 Warszawa
   www
  • Warsaw Montessori Middle School
   ul. Tatrzańska 5a,
   00-742 Warszawa
   www
  • Warsaw Montessori High School
   ul. Pytlasińskiego 13a,
   00-777 Warszawa
   www
  • Montessori Farm School
   Białka 155,
   21-300 Białka
   www