Karnawałowy bohater książki

09 lutego 2024 roku późnym popołudniem w murach naszej szkoły odbyła się zabawa karnawałowa dla wszystkich uczniów. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, ozdobiona była okładkami książek, głównymi bohaterami i dekoracjami, które zachęcały do zabawy. Stroje przygotowane przez uczniów były bajecznie kolorowe, wymyślne i bardzo szczegółowe. Sala gimnastyczna roiła się od rycerzy, wróżek, księżniczek i wielu innych barwnych postaci z różnych książek. Stroje odzwierciedlały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Atmosfera była fantastyczna. Już nie możemy doczekać się kolejnego karnawału za rok!

NASZE PLACÓWKI

 • Grupy Maluszkowe
  wiek: 12m - 2,5

  • Montessori Toddler School
   ul. Tatrzańska 5a,
   00-742 Warszawa
   www
  • Montessori Toddler School
   ul. Badowska 19,
   00-752 Warszawa
   www
 • PRZEDSZKOLA
  wiek: 2,5 – 5/6

  • Casa dei Bambini Warsaw Montessori
   ul. Badowska 19,
   00-752 Warszawa
   www
  • Casa dei Bambini Izabelin
   ul. Szkolna 16,
   05-080 Izabelin
   www
 • SZKOŁY
  wiek: 5/6 – 18

  • Warsaw Montessori School
   ul. Szwoleżerów 4,
   00-464 Warszawa
   www
  • Warsaw Montessori Middle School
   ul. Tatrzańska 5a,
   00-742 Warszawa
   www
  • Warsaw Montessori High School
   ul. Pytlasińskiego 13a,
   00-777 Warszawa
   www
  • Montessori Farm School
   Białka 155,
   21-300 Białka
   www