Dzień Babci i Dziadka

Dzisiaj w szkole świętowaliśmy Dzień Dziadka. To był piękny i wzruszający dzień. Tematem tegorocznego koncertu były wspomnienia i powrót do dni szkolnych naszym dziadków. Ożyły ich wspomnienia dni szkolnych oraz pamięć przyjaciół z dzieciństwa.

Nasza szkoła została ozdobiona pięknymi kwiatami i zdjęciami dziadków jako młodych uczniów oraz ich historiami z dzieciństwa.

W tradycji Montessori szkoła powinna reprezentować rodzinę i dom. Powinna sprawiać aby ​​uczniowie czuli się kochani i wspierani. W Warsaw Montessori School jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy odpowiednie środowisko do rozwoju emocjonalnego, społecznego i akademickiego. Zaproszenie naszych dziadków do udziału w tym wyjątkowym dniu zapewniło naszym uczniom dokładnie to połączenie.

Dziadkowie zapewniają wnukom stabilność, bezpieczeństwo, mądrość i zabawę. W zamian opieka wnuków nad dziadkami dobrze wpływa na relacje społeczne i rodzinne!

Tego wyjątkowego dnia wspólnie nie tylko dziękowaliśmy dziadkom za ich miłość i troskę ale również pokazaliśmy dzieciom ile siły mogą czerpać z relacji z dziadkami a także ile porad i wskazówek mogą im zaoferować starsze osoby!

W końcu jesteśmy warszawską rodziną Montessori!

NASZE PLACÓWKI

 • Grupy Maluszkowe
  wiek: 12m - 2,5

  • Montessori Toddler School
   ul. Tatrzańska 5a,
   00-742 Warszawa
   www
  • Montessori Toddler School
   ul. Badowska 19,
   00-752 Warszawa
   www
 • PRZEDSZKOLA
  wiek: 2,5 – 5/6

  • Casa dei Bambini Warsaw Montessori
   ul. Badowska 19,
   00-752 Warszawa
   www
  • Casa dei Bambini Izabelin
   ul. Szkolna 16,
   05-080 Izabelin
   www
 • SZKOŁY
  wiek: 5/6 – 18

  • Warsaw Montessori School
   ul. Szwoleżerów 4,
   00-464 Warszawa
   www
  • Warsaw Montessori Middle School
   ul. Tatrzańska 5a,
   00-742 Warszawa
   www
  • Warsaw Montessori High School
   ul. Pytlasińskiego 13a,
   00-777 Warszawa
   www
  • Montessori Farm School
   Białka 155,
   21-300 Białka
   www