Piknik integracyjny Early Elementary 3

W piątek 13 września klasa EE3 zorganizowała długo wyczekiwany piknik integracyjny, który okazał się fantastyczną okazją do zacieśnienia więzi między uczniami, nauczycielami i rodzicami. Pogoda dopisała, a atmosfera była idealna do wspólnej zabawy i relaksu na świeżym powietrzu.

Przez cały czas trwania pikniku uczniowie i nauczyciele organizowali różnorodne gry i zabawy integracyjne, w których każdy mógł wziąć udział. Wśród atrakcji znalazły się zawody sportowe, gry zespołowe i inne aktywności ruchowe. Uczestnicy w każdym wieku świetnie się bawili, a podczas wszystkich zajęć panował duch zdrowej rywalizacji.

Nie zabrakło również pysznego poczęstunku, za który jesteśmy wdzięczni rodzicom. Dzięki ich wsparciu stoły zapełniły się smakołykami, które umiliły wspólnie spędzony czas.

Piknik integracyjny był nie tylko okazją do dobrej zabawy, ale także szansą na budowanie przyjaźni i wzmacnianie szkolnej społeczności. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w wydarzenie za udział i organizację, a szczególne podziękowania kierujemy do rodziców za wspaniały poczęstunek. Już nie możemy się doczekać kolejnych takich wydarzeń!