Dzień Otwarty w Warsaw Montessori School

Drodzy Rodzice,

Mam nadzieję, że ten list zastanie Was w dobrym zdrowiu i że cieszycie się ostatnimi dniami lata. Jako dyrektor Warsaw Montessori School, mam wielką przyjemność powitać zarówno powracające rodziny, jak i te, które dołączają do nas po raz pierwszy w tym roku. Cieszymy się, że jesteście częścią naszej rodziny Montessori i czekamy na rok pełen rozwoju, odkryć i radości.

W Warsaw Montessori School jesteśmy zobowiązani do zapewnienia środowiska, które pielęgnuje unikalny potencjał każdego dziecka. Nasze podejście Montessori, zakorzenione w szacunku, niezależności i miłości do nauki, tworzy przestrzeń, w której dzieci mogą odkrywać, tworzyć i rozwijać się we własnym tempie. Wierzymy, że edukacja to nie tylko osiągnięcia akademickie, ale także rozwijanie miłości do nauki, ciekawości i współczucia przez całe życie.

Witamy nasze nowe rodziny! Cieszymy się, że dołączyliście do naszej społeczności i dzielicie z nami podróż, jaką jest edukacja Waszego dziecka. Rozumiemy, że rozpoczęcie nauki w nowej szkole jest znaczącym przejściem i jesteśmy tutaj, aby wspierać Cię na każdym kroku. Nasi doświadczeni nauczyciele i pracownicy dokładają wszelkich starań, aby Twoje dziecko czuło się jak w domu, a Ty czułeś się pewnie i związany z naszą społecznością szkolną.

Witamy powracające rodziny! Jesteśmy wdzięczni za nieustające zaufanie i partnerstwo. Z niecierpliwością czekamy na wykorzystanie sukcesów minionego roku i dalsze wspieranie rozwoju dziecka w ciepłym i opiekuńczym środowisku.

Przez cały rok szkolny będziemy mieli wiele okazji dla rodziców do zaangażowania się, nawiązania kontaktów i uczestniczenia w życiu naszej szkoły. Zachęcamy do współpracy z nami, dzielenia się swoimi przemyśleniami i dołączenia do nas, aby ten rok był wspaniały dla Twojego dziecka.

Zwracaj uwagę na nadchodzące wydarzenia i ważne daty, a także informacje o tym, jak możesz przyczynić się do rozwoju naszej tętniącej życiem społeczności szkolnej. Naprawdę wierzę, że otwarta komunikacja i wzajemne zrozumienie są kluczem do naszego wspólnego sukcesu i liczę na Twoją otwartość i zaangażowanie w nadchodzącym roku.

Nasze drzwi są zawsze otwarte i czekamy na Twój wkład, pytania i pomysły. Na zakończenie pragnę wyrazić moją szczerą wdzięczność za wybranie Warsaw Montessori School jako partnera w edukacji dziecka. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy być częścią podróży Twojego dziecka i nie możemy się doczekać tego, co przyniesie nowy rok szkolny.

Dziękujemy za bycie częścią naszej rodziny Montessori. Przed nami fantastyczny rok!

Z wyrazami szacunku,

Ilona Maciejewska